^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Comarch ERP

grafika chmura min

OFERTA COMARCH ERP

Comarch ERP to innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie klasy ERP, pozwalające sprawnie zarządzać, zarówno firmami jednoosobowymi, małymi, średnimi oraz dużymi.

Oferowane przez nas programy Comarch to: systemy do zarządzania dla przedsiębiorstw usługowych, produkcyjnych, i handlowych, poczynając od sieci sprzedaży detalicznej, a kończąc na biurach rachunkowych.

 

 

 

SYSTEMY ERP DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ COMARCH ERP

faktura vat screen

COMARCH ERP XT

Comarch ERP XT to funkcjonalny program dedykowany jednoosobowym i małym firmom niezależnie od profilu ich działalności.

Jest to łatwa w użytkowaniu aplikacja, która pozwala na fakturowanie, obsługę magazynu, prowadzenie uproszczonej księgowości, a nawet własnego sklepu internetowego.

Comarch ERP XT dostępny jest poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

Dla przedsiębiorstw, które prowadzą swoja księgowość na zewnątrz, dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnej, internetowej wymiany dokumentów z biurem rachunkowym korzystającym z usługi iKsięgowość24.

 

comarch optima

COMARCH ERP OPTIMA

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program składa się ze zintegrowanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Dzięki temu możliwa jest obsługa wszystkich obszarów firmy. Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do zarządzania firmą.

Program pracuje na środowisku Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na pracę w sieci. Dzięki modułowej budowie systemu, daje on możliwość elastycznego dopasowania do potrzeb klienta. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu sprawia, że praca na Comarch ERP Optima jest prosta i przyjemna.

Dzięki zastosowaniu najwyższych standardów jakości i dbałości o szczegóły, Comarch ERP Optima jest zawsze zgodny ze zmieniającymi się przepisami prawa.

 

 

Comarch Optima - Co nowego

 

ibard24iBard24 Backup Online 

to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych. Automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą czy też komputerów pracowników zapewni spokój i gwarancje odzyskania danych w sytuacji awaryjnej.

 


Copyright © 2021. Necom Software Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg