^Powrót
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

O firmie

server PNG59NECOM SOFTWARE działa na rynku informatycznym od 1997 roku. Od początku istnienia konsekwentnie realizujemy strategię opartą na przeświadczeniu iż głównym celem naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta z jakości oferowanych usług i rozwiązań IT. Podstawą filozofii naszej firmy jest twórcze i partnerskie rozwiązywanie problemów Klientów. Ścisła współpraca w każdym momencie realizacji projektu pozwala na optymalizację rozwiązań informatycznych i minimalizację kosztów .

Doświadczenie oraz wieloletnia współpracy z wiodącymi firmami z branży informatycznej , sprawia że jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc naszym Klientom w rozwijaniu i eksploatacji rozwiązań informatycznych wspomagających procesy biznesowe firmy.

Stosujemy najnowsze, ale jednocześnie sprawdzone technologie i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań.

Tworzymy projekty z pasją i zaangażowaniem, a celem jest jak najlepsze spełnienie Twoich oczekiwań. Proponujemy rozwiązania, które odpowią na Twoje potrzeby.Przez ponad 20 lat działalności dbamy o nieustanny rozwój firmy.

Oferujemy naszym klientom oprogramowanie i usługi informatyczne, które zmieniają ich firmy. Dostarczamy systemy ERP pozwalające efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem, a także dedykowane aplikacje tworzone na zlecenie klienta oparte na środowisku i platformie programistycznej PROGRESS. Wspólnie tworzymy nową, wyższą jakość – dzięki wdrożonym rozwiązaniom zwiększają się zyski, podnosi się jakość obsługi klientów, a wszystkie procesy są usprawnione.

Służymy doradztwem i pomocą we wprowadzaniu nowych rozwiązań informatycznych.

 datacenter

      

Copyright © 2021. Necom Software Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg